S.O.S Sprzątanie awaryjne

24H/7

Zadzwoń i zamów

796 477 472

sprzątamy biura, szkoły, obiekty

Sprzątamy obiekty publiczne, zakłady produkcyjne, placówki edukacyjne oraz inne.

S.O.S sprzątanie awaryjne

Sprzątanie awaryjne po imprezach, poradzimy sobie z każdym rodzajem zabrudzeń!

PIELĘGNACJA ZIELENI

Sprzątanie, usuwanie bieżących zanieczyszczeń i zabrudzeń, nawadnianie i pielęgnacja zieleni.

W ofercie firmy również pielęgnacja zieleni, sprzątanie terenów zewnętrznych w pełnym zakresie: sprzątanie, usuwanie bieżących zanieczyszczeń i zabrudzeń, nawadnianie i pielęgnacja zieleni w okresie letnim, nawożenie i regularne koszenie trawy oraz przycinanie krzewów.

W zależności od wymagań klienta - ustalamy całościową stawkę ryczałtową podstawową - zawierającą wartość usługi bez środków eksploatacyjnych - nawóz, chemia... które zakupujemy i refakturujemy wg. faktycznego zużycia. W naszej ocenie bardziej przejrzysty i korzystny wariant - klient płaci za faktycznie wykorzystane materiały.

ZIMA - odśnieżanie, usuwanie, zapobieganie

W okresie zimowym zapewniamy utrzymanie w odpowiednim stanie dróg dla ruchu pieszego i samochodów - odśnieżanie dróg ręcznie lub maszynowe, usuwanie mechaniczne oblodzeń - posypywanie dróg piaskiem lub mieszanką solno - chemiczną - w zależności od potrzeb i życzenia klienta.

Usługa rozliczana ryczałtem lub na zasadzie roboczogodzin - z uwzględnieniem materiałów eksploatacyjnych (piasek, sól...) lub na zasadzie refaktury. Od 2008 roku - również odśnieżanie dachów - korzystne stawki, szybkie terminy oraz odpowiednio wyszkolony personel z uprawnieniami do prac na wysokości!

SPRZĄTANIE TERENÓW ZEWNETRZNYCH - inne prace

W ramach pielęgnacji, sprzątania terenów zewnętrznych oferujemy również szereg usług powiązanych - rekultywację zieleni, uzupełnianie ubytków po zimie, usuwanie trudnych zabrudzeń z bruku - płytek chodnikowych (tłuszcze, guma do żucia).

Zajmujemy się również usuwaniem graffiti - z elewacji budynków, wiat, przeszkleń.

Przed wykonaniem usługi - możliwa prezentacja możliwości i skuteczności czyszczenia. Usługi wykonujemy zarówno dla klientów powiązanych stałymi umowami jak i na zasadzie zleceń jednorazowych (nieco dłuższe okresy oczekiwania) Wykonujemy również drobne usługi typu “złota rączka” (naprawa drzwi, wymiana zamków).