S.O.S Sprzątanie awaryjne

24H/7

Zadzwoń i zamów

796 477 472

sprzątamy biura, szkoły, obiekty

Sprzątamy obiekty publiczne, zakłady produkcyjne, placówki edukacyjne oraz inne.

S.O.S sprzątanie awaryjne

Sprzątanie awaryjne po imprezach, poradzimy sobie z każdym rodzajem zabrudzeń!

PIELĘGNACJA ZIELENI

Sprzątanie, usuwanie bieżących zanieczyszczeń i zabrudzeń, nawadnianie i pielęgnacja zieleni.

Sprzątanie pomieszczeń i biur Sprzątanie - pomieszczeń, biur jest głównym, flagowym produktem dla naszej firmy.

Wykonujemy sprzątanie zarówno dla małych biur (70 - 200mkw) jak i w dużych biurowcach, przedsiębiorstwach.

Nasze usługi sprzątania to zarówno podstawowy zakres czynności jak i czynności wykonywane pod indywidualne wymagania klientów: okresowe mycie mebli - szafek wewnątrz, rozmrażanie - mycie lodówek, konserwacja - zabezpieczanie podłoży czy cyklicznie czyszczenie Żaluzji lub wertikali. Każdorazowo uzupełniamy artykuły higieniczne - mydło, ręczniki, papier - które możemy również dostarcza dla naszych klientów w atrakcyjnych cenach!

FIRMA SPRZĄTAJĄCA - biura, szkoły, obiekty

Wykonujemy sprzątanie pomieszczeń również w obiektach użyteczności publicznej, zakładach produkcyjnych oraz w placówkach edukacyjnych.

Wykonujemy sprzątanie w szkołach - odpowiednio przystosowane sprzątanie na podstawie Planu Higieny przy użyciu specjalistycznych środków. Dzięki temu wszelkie zabrudzenia - nawet te najbardziej uciążliwe jak np. guma do żucia znikają bez śladu a pomieszczenie pozostają czyste i pachnące! Umowa może zawiera również okresowe doczyszczanie i polerowanie ciągów komunikacyjnych, mycie lamperii, elewacji oraz okien a także okresową dezynfekcję wybranych pomieszczeń - kuchni, łazienek czy szatni!

MYCIE OKIEN

Wykonujemy również mycie okien (czyszczenie okien, ram, elewacji). W ofercie zarówno podstawowe mycie okien każdego rodzaju (drewniane - rozkręcane, plastikowe, fasady szklane i przeszklenia wewnętrzne) oraz mycie okien w budynkach nowopowstałych lub remontowanych - usunięcie zanieczyszczeń gipsowo - betonowych, usuwanie folii, taśmy - mycie i doczyszczanie ram okiennych.

MYCIE - czyszczenie okien trudnodostępnych

Nasza oferta zawiera również mycie, czyszczenie okien na wysokości - okien trudnodostępnych lub niedostępnych tradycyjnymi metodami. Wykonujemy mycie okien alpinistyczne, z rusztowania lub z podnośnika koszowego. Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie certyfikaty i uprawnienia do prac na wysokości.

Wykonanie usługi poprzedza zawsze wizja - wywiad dotyczący możliwości technicznych danego budynku np. nie na każde podłoże można wjecha podnośnikiem koszowym bez ryzyka uszkodzenia nawierzchni (zapadnięcia lub załamania) Po wizji wycenie - wysyłamy ofertę, usługę możemy wykona zazwyczaj w przeciągu 2 - 3 dni.

MYCIE OKIEN - rozsądne koszty!

Nie zarabiamy na kosztach pośrednich - wybierając mycie okien na wysokości (alpinistyczne), w ofercie zawsze wyodrębniamy koszt podnośnika, rusztowania czy innego sprzętu generującego koszty. Każdorazowo, możecie Państwo skorzysta z pełnej usługi - lub posiadając własny sprzęt (podnośnik, rusztowanie...) wybrać korzystniejszy wariant i częściową ofertę!

Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby wybiera najatrakcyjniejsze rozwiązania - generujące tylko niezbędne koszty! Przed wykonaniem usługi na mycie okien, zawsze podpisujemy umowę a poprawne wykonanie usługi klient potwierdza odpowiednim dokumentem!

PRANIE, CZYSZCZENIE DYWANÓW I TAPICERKI

Profesjonalne pranie, czyszczenie dywanów oraz pranie tapicerki meblowej. Zapewniamy pachnące i bezpieczne środki o łagodnym PH nie powodujące odbarwień oraz w żaden sposób nie uszkadzające struktury materiału.

Nasze pranie dywanów to usługi dla każdego - pierzemy dywany, kilimy, wykładziny, kanapy i fotele oraz elementy tapicerowane - obicia kanap i krzeseł. Każde pranie, czyszczenie dywanów lub tapicerki - poprzedza test: ustalamy rodzaj materiału oraz ew. podatność na odbarwienia. Dobieramy odpowiednią - najskuteczniejszą oraz najbezpieczniejszą metodę czyszczenia i możemy przystąpi do działania!

Pranie na mokro - Karcher, bonitowanie, czyszczenie metodą proszkową lub za pomocą piany.

Pełen zakres usług! Pranie wykonujemy na miejscu do klienta, bez względu na metodę zalecamy użytkowanie wykładziny do 24 godzin po czyszczeniu! optymalnym rozwiązaniem dla biur jest wykonanie czyszczenia w piątek po zakończeniu pracy! (zakładając wolny weekend oczywiście)

SPRZĄTANIE PO REMONTACH

W naszej ofercie również sprzątanie po remontach: kompleksowe wysprzątanie nowo-powstałych lub remontowanych obiektów przed oddaniem do użytkownika końcowego.

Sprzątanie po budowie, remontach obejmuje pełen zakres czynności w danym pomieszczeniu: mycie okien wraz z ramami, czyszczenie drzwi i ościeżnic, mycie armatury kuchennej oraz glazury, mycie elewacji przeszkleń oraz innego stałego wyposażenia.

Wykonujemy pełen zakres usług - lub poszczególne w zależności od życzenia klienta. Zapewniamy również personel dyżurny (serwis sprzątający), w określonych godzinach na bieżąco usuwa zabrudzenia.

REMONT, BUDOWA, PRZEPROWADZKA -skuteczne sprzątanie

Bez względu na rodzaj przedsięwzięcia - żadne sprzątanie po remontach nie jest nam obce!

Sprzątanie - kierujemy zarówno do klientów indywidualnych i prywatnych inwestycji oraz dużych przedsiębiorstw i firm. Proponujemy również doczyszczanie maszynowe - czyszczenie dużych powierzchni; podłóg, posadzek przemysłowych zarówno nowych - usuwanie zabrudzeń, farb, osadów wapiennych oraz juz użytkowanych - usuwanie zabrudzeń, smarów i oleju oraz śladów kół od wózków widłowych.

Zapewniamy możliwość podpisania stałej umowy z cyklicznym okresem czyszczenia posadzki na korzystnych warunkach finansowych.

SPRZĄTANIE PO REMONTACH - stawki za sprzątanie Sprzątanie po budowie - zazwyczaj rozliczamy wg. stawki za metr kwadratowy sprzątanej powierzchni, rozliczany z powierzchni poziomej obiektu lub podajemy ogólną kwotę za całość prac, które musimy zrealizowa . Oczywiście przyjmując do rozliczenia usługi powierzchnię poziomą - nie rozliczamy już dodatkowo innych prac (mycie okien, ram, drzwi) - stawka obejmuje całokształt prac ustalonych przed wykonaniem zlecenia. W szczególnych przypadkach sprzątanie po remontach możemy rozlicza na podstawie stawki za roboczogodzinę - i ilości faktycznie przepracowanych na obiekcie godzin.

CZYSZCZENIE PODŁÓG - ręczne i maszynowe

Wykonujemy również czyszczenie, doczyszczanie podłóg każdego rodzaju - zarówno małych powierzchni jak i dużych posadzek przemysłowych w halach magazynowych lub logistycznych.

W zależności od rodzaju zabrudzeń stosujemy odpowiednie środki chemiczne pozwalające z powodzeniem usunąć zabrudzenia każdego rodzaju - kleje, smary i tłuszcze oraz inne osady. usuwamy również gumę - ślady po wózkach widłowych, pod warunkiem Ŝe nie zostały wtopione w posadzkę po wpływem temperatury (”mielenie kołami w miejscu) co powoduje też dość często uszkodzenie mechaniczne posadzki.

MYCIE I CZYSZCZENIE PODŁÓG - sprzątanie po budowie

Naszą ofertę - kierujemy również do firm budowlanych, wykonawczych: czyszczenie maszynowe podłóg w nowo wybudowanych obiektach przed oddaniem do użytku lub czyszczenie po wylaniu do oceny technicznej.

Doczyszczanie podłóg wykonujemy w oparciu o profesjonalne maszyny szorujące - bezprzewodowe, pozwalające na pracę w każdych warunkach - z wydajnością od 2 do 4 tysięcy metrów! co pozwala na szybkie i skuteczne wykonanie powierzonej nam pracy ! Stosujemy środki chemiczne które usuwają świetnie osady wapienne - resztki betonu, pył budowlany oraz resztki farb.

ZABEZPIECZANIE PODŁÓG - każdego rodzaju

W ofercie również zabezpieczanie podłóg - każdego typu: podłogi kamienne, PCV, linoleum oraz podłogi drewniane przy użyciu środków przeznaczonych do danego typu podłoża. Nie zabezpieczmy podłóg jednym środkiem który spowoduje połysk a po trzech tygodniach zacznie odpada powodując efekt gorszy niż przed “akrylizacją”.

Każda podłoga jest inna i wymaga stosowania odpowiedniego środka - który powiąże się z powłoką a po utwardzeniu stworzy skuteczną i trwałą warstwę ochronno - nabłyszczającą. Wykonanie usługi -każdorazowo poprzedza wizja i jednoznaczne ustalenie rodzaju podłogi jaka musimy zabezpieczy . Zajmujemy się również konserwacją - odnawianiem powłok kamiennych oraz krystalizacją marmurów.

DOBRE ŚRODKI CHEMICZNE - klucz do sukcesu

Środki do czyszczenia, sprzątania- są kluczem do sukcesu każdej firmy sprzątającej.

Często nie doceniane (bo sprząta można samą wodą podobno) i nie zauważane, bo widzimy tylko efekt ich działania - ale to właśnie środki chemiczne, odpowiednio dobrane i stosowane pozwolą na skuteczne i szybkie sprzątanie każdej powierzchni. Jeżeli po sprzątaniu pozostawią w pomieszczeniu przyjemny i delikatny zapach - możemy mówić o pełnym sukcesie. Do tego jednak potrzebna jest wiedza, i odpowiednio dobrane środki czyszczące a także świadomy i przeszkolony personel - który wie, co sprząta i jaki efekt osiągnie wybierając dany środek do czyszczenia.

ŚRODKI DO SPRZĄTANIA KIEHL- szybko i skutecznie

Stosujemy głównie środki chemiczne – firmy KIEHL, świetne środki do czyszczenia i sprzątania każdej powierzchni. Bogata oferta koncentratów (z 1 litra uzyskujemy kilkanaście litrów środka do czyszczenia) do profesjonalnego sprzątania o mocy i skuteczności większej niż domowe produkty oraz przyjemnym zapachu. Łatwe w stosowaniu- skuteczne w czyszczeniu, wszystkie posiadają odpowiednie atesty i karty charakterystyki produktu.

W naszej ocenie - środki do czyszczenia o najlepszej proporcji - skuteczność - jakość - przystępna cena. Dodatkowym plusem są regularne szkolenia ze stosowania w/w produktów, oferowane przez dostawcę

ŚRODKI CHEMICZNE + wiedza, chęci i szkolenia

Środki chemiczne - nawet te najlepsze, same nie posprzątają. Można powiedzie nawet więcej - również najdroższe i najbardziej reklamowane środki do sprzątania - w rękach nie przeszkolonego personelu mogą nie tylko nie spełni swojego zadania ale i zaszkodzi . Środek o bardzo niskim PH (PH 0 - 3) - kwasowy, doskonale sprawdzający się w łazienkach świetnie usunie kamień; jednak rozlany na wykładzinie lub linoleum odbarwi lub trwale uszkodzi powierzchnię! Środek o bardzo wysokim PH (PH 9 - 12) świetnie usunie tłuszcze i podobne zabrudzenia jednak nieodpowiednio zastosowany - może mieć równie niszczycielskie działanie jak kwas.

Tylko wiedza, szkolenia - i świadomość w połączeniu z dobrymi środkami chemicznymi zapewnia nam sukces!