S.O.S Sprzątanie awaryjne

24H/7

Zadzwoń i zamów

796 477 472

sprzątamy biura, szkoły, obiekty

Sprzątamy obiekty publiczne, zakłady produkcyjne, placówki edukacyjne oraz inne.

S.O.S sprzątanie awaryjne

Sprzątanie awaryjne po imprezach, poradzimy sobie z każdym rodzajem zabrudzeń!

PIELĘGNACJA ZIELENI

Sprzątanie, usuwanie bieżących zanieczyszczeń i zabrudzeń, nawadnianie i pielęgnacja zieleni.

Firma sprzątająca - to skuteczne i nowoczesne rozwiązanie w zasadzie dla każdego.

Firmy sprzątające to koniec kłopotów z urlopami i chorobami, z zastępstwami i rotacją personelu. To koniec zamawiania i braku kontroli nad środkami czystości, i koniec ciągłych problemów z utrzymaniem jakości.

Firma sprzątająca sprawi, że administrator czy osoba zarządzająca obiektem nareszcie będzie mogła zająć się właściwymi zadaniami, do których sprzątanie raczej nie należy! Między innymi dzięki tym zaletom oraz rosnącemu zapotrzebowaniu rynkowemu, firmy sprzątające doskonale funkcjonują i poszerzają swoje zakresy usług!

FIRMY SPRZĄTAJĄCE - Szybciej, taniej i łatwiej!

Firma sprzątająca wcale nie musi kosztowa nas więcej niż własny personel! Jeżeli podliczymy faktycznie wszystkie koszty zatrudnienia - łącznie z ZUS-ami, bhp, socjalnym, zastępstwami oraz środkami czystości i uwzględnimy nasz czas poświęcony na nadzór - oferta firmy sprzątającej może by bardzo korzystna! Firmy sprzątające kupią taniej środki, wysoko skondensowane koncentraty, które odpowiednio przeszkolony personel rozcieńczy i właściwie wykorzysta.

Posiadając większą grupę personelu łatwiej i szybciej zorganizują zastępstwo a dzięki pomocy techników z branży utrzymania czystości sprawnie rozwiążą każdy problem!

NASZA FIRMA SPRZĄTAJĄCA - jakość i nowoczesność!

Nasza firma sprzątająca to nowoczesne rozwiązania i indywidualne podejście do klienta! Łatwy i szybki kontakt, przejrzysta oferta, czytelny zakres obowiązków, bogata oferta usług dodatkowych oraz dokumentacja na obiektach to nasze atuty!

Po podpisaniu umowy każdorazowo dostarczymy na obiekt Plan Utrzymania Higieny oraz Karty Charakterystyki Produktów, wymagane często przy kontrolach np. Sanepidu. Zapewniamy również kontrole jakości usługi, regularne dostawy środków czystości oraz pełne doradztwo techniczne w przypadku jakichkolwiek problemów czy kłopotów!